Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Nowy najemca AURO Business Parku

Spółka DP CLEAN TECH POLAND podjęła decyzję o uruchomieniu biura projektowego w Gliwicach na terenie AURO Business Parku, gdzie zamierza zatrudnić do 40 specjalistów w zakresie projektowania, realizacji inwestycji i innych branż.

Nowy najemca AURO Business Parku, DP CLEAN TECH zapewnia kompletne rozwiązania dla elektrowni biomasowych w szybko rosnącym przemyśle energii odnawialnej. Dostarcza pełny i kompletny zakres rozwiązań, które przekształcają spalane odpady w parę, powodując wytworzenie się energii i ciepła.

Specjalizacją DP Clean Tech Poland jest produkcja kotłów spalających biomasę jak również odpady komunalne. Firma świadczy również usługi związane z montażem wyprodukowanych przez nią kotłów, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Od tego roku zakres działalności DP Clean Tech Poland zostanie poszerzony o biuro projektowo-inżynieryjne, na którego lokalizacje wybrano Auro Bussines Park w Gliwicach.

W AURO Business Park firma zajmie 460 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, która zostanie przystosowana do potrzeb najemcy.

Firma DP Clean Tech Poland powstała w 2006 roku, jej siedziba jak i zakład produkcyjny znajdują się  w Jędrzejowie. W 2009 roku oddano do użytku zupełnie nową halę produkcyjną o powierzchni 2 500 m2. Dynamiczny rozwój firmy potwierdza decyzja o otwarciu centrum projektowego w Gliwicach.

– Szukając lokalizacji dla naszego nowego projektu, skoncentrowaliśmy się na regionie Śląska ze względu na dostępność dobrze wykształconych pracowników. Politechnika Śląska kształci specjalistów w zakresie energetyki cieplnej już od wielu lat i spośród jej absolwentów zamierzamy rekrutować większość naszych kadr – mówi Stefan Gąsior, Dyrektor Generalny DP Clean Tech Poland.

O zaakceptowaniu oferty AURO Business Parku zadecydowała elastyczność oferty i dobra współpraca  z właścicielem obiektu. Wśród atutów lokalizacji Biura DP Clean Tech Poland wymienia także doskonałe położenie i biznesowe otoczenie – AURO Business Park zlokalizowany jest na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pierwsze powierzchnie zostaną udostępnione najemcy w standardzie „pod klucz” już w sierpniu 2011. Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia zostaną przygotowane zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez najemcę.

Transakcja najmu zamyka trzeci etap komercjalizacji AURO Business Parku. W chwili obecnej kompleks jest w pełni wynajęty.

– Ostatnie dwa lata to intensywny czas rozbudowy i poszukiwania najemców AURO Business Parku. Zakończony proces komercjalizacji pozwoli nam skoncentrować się na doskonaleniu procesów zarządzania i dostarczeniu jak najwyższej jakości usług naszym klientom – wyjaśnia Marek Waliszak, Prezes Auro Sp. z o.o.

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

7 + 5 =