Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Kontakt

 

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12
44-109 Gliwice

telefon

^

Joanna Witkowska

Kierownik ds. Inwestycji
^

Katarzyna Noras

Head of Relations

+48 609 053 334

Skontaktuj się z nami

9 + 15 =

Gliwice – miasto możliwości

Gliwice to miasto położone w województwie śląskim, na zachodnim skraju Aglomeracji Górnośląskiej, zamieszkiwanej przez 2,7 mln osób. Aglomeracja Górnośląska należy do najbardziej zurbanizowanych i uprzemysłowionych obszarów Europy Środkowej. Na jej obszarze wytwarza się około 50% produktu krajowego brutto województwa śląskiego oraz 7% produktu krajowego brutto Polski. Gliwice, jako jedno z największych miast w regionie, stanowi ważny punkt komunikacji, szeroko rozumianego biznesu oraz zaplecza wykwalifikowanej kadry. Szybkie połączenie z Warszawą zapewniają połączenia PKP Intercity Warszawa – Gliwice.

Dzięki proinwestycyjnej polityce władz średnie i małe firmy mogą liczyć na wsparcie w ramach inkubatorów przedsiębiorczości oraz stref aktywności gospodarczej.

Aktualności z miasta Gliwice – https://gliwice.eu/aktualnosci

Lokalizacja

AURO Business Park – W samym sercu biznesu

Nieruchomość zlokalizowana jest w Aglomeracji Górnośląskiej na terenie Gliwic, przy ulicy Leonardo da Vinci 12.
Jest to teren Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Gliwice).

Dogodną komunikację zapewniają autostrada A4 (Berlin – Wrocław – Kraków), autostrada A1 (Gorzyczki – Łódź – Gdańsk), DK88 oraz Drogowa Trasa Średnicowa. Dodatkowo w pobliżu znajduje się wolny obszar celny.

AURO Business Park jest również łatwo dostępny dla osób podróżujących komunikacją miejską. Przystanek zlokalizowany w odległości około 30 metrów od budynku, obsługiwany jest przez takie linie jak 93, 186, 280, 699 oraz 692. Dzięki nim możliwy jest szybki dojazd do centrum Gliwic, Zabrza oraz Bytomia.

Najbliższy międzynarodowy port lotniczy znajduje się w odległości 43 km od Gliwic, w miejscowości Pyrzowice. Dojazd do lotniska Kraków-Balice zajmuje około godziny.

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

12 + 15 =