Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Witamy nowego najemcę w AURO Business Parku!

W dniu 3 listopada 2011 roku DP CleanTech Poland sp.z o.o. otworzyła nowe biuro zarządzania projektami w Auro Business Park w Gliwicach. DP CleanTech przewiduje zatrudnienie w najbliższej przyszłości około 40 specjalistów – kierowników projektów, projektantów i innych. Założona w 2004 roku, firma DP CleanTech projektuje, produkuje i przekazuje do użytkowania zakłady energetyczne wykorzystujące odpady i biomasę, dostarczając kompletne rozwiązania do przetwarzania materiałów odpadowych w czysta energię.

DP CleanTech wybudowała ponad 50 elektrowni biomasy na całym świecie, stosując opracowaną w Danii technologię wysokich temperatur i wysokiego ciśnienia. Dzisiaj DP CleanTech jest uznanym światowym liderem w dziedzinie produkcji czystej energii z biomasy, dobrze znanym zarówno w Europie jak i w Azji.

Powstała w 2006r spółka DP CleanTech Poland sp. z o.o. posiada obiekt produkcyjny w Jędrzejowie o powierzchni 2500 m2. Zakład specjalizuje się w produkcji najbardziej zaawansowanych na świecie urządzeń wchodzących w skład elektrowni wykorzystujących biomasę i odpady.  DP CleanTech Poland prowadzi również konserwacje, modernizacje i remonty generalne już istniejących elektrowni przetwarzających biomasę i odpady na energię.

Nowe biuro w Gliwicach doda do działalności DP CleanTech Poland nowe możliwości w zakresie projektowania i kierowania projektami oraz pozwoli na zapewnienie obsługi przewidywanego wzrostu na zapotrzebowania na produkty DP CleanTech w Europie.

Nowoczesne biuro na terenie Auro Business Park Gliwice o powierzchni ok. 460 m2 położone jest w szybko rozwijającej się Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Biuro zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na uzyskanie nowoczesnego i komfortowego środowiska pracy i będzie w pełni połączone poprzez nowoczesny audiowizualny system komunikacji z biurami DP CleanTech w Polsce, Danii, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Chinach i Indiach.

Projekt, ze względu na specyficzne wymagania DP CleanTech stanowił ciekawe wyzwanie – wspomina Michał Kotłowski, architekt (www.superpozycja.com.pl). W bardzo krótkim czasie zrobiliśmy pełną aranżację całej przestrzeni biurowej oraz socjalnej wykorzystując najnowocześniejsze materiały wykończeniowe, w tym również przeszklenia dużych powierzchni pionowych. Całość kompozycji została domknięta motywami pejzażowymi oraz drobnymi akcentami spójnymi z aranżacją pozostałych lokalizacji w ramach korporacji DP Clean Tech.

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

3 + 8 =