Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Polska flaga na EURO 2012 drukowana na terenie AURO Business Parku

Miło mi poinformować, iż Najemca AURO Business Parku firma OPINION Strefa Druku wzięła udział w spektakularnej akcji wydrukowania wielkoformatowej flagi (1500 m2), która pojawi się na trybunie Wrocławskiego stadionu podczas meczu reprezentacji Polski z drużyną Czech.

Flaga ma wymiary 32 na 50 metrów, 1500 metrów kwadratowych. Waży około 200 kilogramów.

Nazwaliśmy ją – Flaga Narodowa Sektorowa, bo pokryje co najmniej półtora sektora. Naszym marzeniem jest, by flagę rozwijano podczas hymnu czeskiego, co potrwa 2-3 minuty. Chcemy, by hymn rozbrzmiał przy rozpostartej fladze. Mamy nadzieję, że flagę będziemy mogli dostarczyć na ćwierćfinał, półfinał, i chcemy ją zobaczyć na stadionie w Kijowie – mówi Lucjan Jaszcz z firmy Opinion Strefa Druku.

Aleksander Goldschneider z SICO Polska zauważa, że impulsem do stworzenia flagi był wywiad z Tomaszem Zimochem. – Policzek to za duże słowo, ale zrobiło mi się przykro, że na meczu pojawiła się bardzo duża flaga rosyjska, natomiast nie było flagi polskiej. To był impuls, kiedy Tomasz Zimoch powiedział, że kibice powinni zbierać kawałki i szyć flagę – opowiada. W związku z tym niemal o pierwszej w nocy wysłał SMS-a do kolegi w firmy OPINION Strefa Druku, z propozycją współpracy. – Tak bywa: jeśli dwóch facetów po czterdziestce ma problemy z zasypianiem, a są w tym samym biznesie, to zwykle coś wymyślą. Pomysł wyszedł od Aleksandra Goldschneidera – dodaje Lucjan Jaszcz, zaznaczając, że to jego partner wystarał się o stosowne zezwolenia w PZPN i UEFA. – żródło: www.polskieradio.pl

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

5 + 7 =