Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Nowy Najemca w AURO Business Parku

Spółka Energo-Metal System Polska zdecydowała się na prowadzenie działalności na terenie AURO Business Parku poprzez wynajem hali produkcyjnej oraz powierzchni biurowych i socjalnych, gdzie zamierza utworzyć 30 nowych miejsc pracy.

Polska to solidna i rosnąca konkurencja. Firma Energo-Metal System Polska Sp. z o.o. (EMS Polska) należy do międzynarodowej Grupy EMS, która powstała w wyniku procesu rozwoju działalności angielskiej firmy European Manufacturing Solutions Ltd. na rynkach międzynarodowych.

Głównym produktem Grupy EMS są suszarnie, wykorzystywane w przemyśle spożywczym  podczas produkcji puszek do napojów. Ponadto EMS wykonuje również piece służące do wytwarzania m.in. herbatników oraz płatków śniadaniowych.

W chwili obecnej działalność produkcyjna realizowana jest równolegle w Anglii oraz w Chinach, natomiast w Polsce firma EMS jest jedynym wykonawcą tego typu suszarni wykorzystywanych w procesie produkcji puszek.

W związku z ciągłym rozwojem Grupy, pojawiła się potrzeba zwiększenia powierzchni produkcyjnej oraz zatrudnienia większej liczby pracowników. AURO Business Park spełnił wymogi zarówno pod względem wielkości wynajmowanej powierzchni produkcyjnej oraz lokalizacji. Przeniesienie działalności na teren AURO pozwoli firmie na skorzystanie z nowych perspektyw rozwoju oraz poszerzenie zakresu produkcji.

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

5 + 3 =