Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Witamy nowego Najemcę

W AURO Business Parku jesień zaczęła się wprowadzeniem nowego najemcy do biurowca przy ul. Wyczółkowskiego 23.

Firma Spraying Systems Co. Oddział w Polsce jest przedstawicielem światowego producenta dysz i osprzętu dla przemysłu. Od 70 lat koncern Spraying Systems jest liderem na międzynarodowym rynku dysz, posiadającym swe fabryki w USA, Brazylii, Japonii, Korei Południowej, Belgii, Niemczech, Indiach oraz Chinach.

Dysze produkowane przez Spraying Systems znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, dlatego w swej ofercie firma posiada ponad 20.000 dysz, a szeroki program zastosowań, oraz międzynarodowe, wieloletnie doświadczenie zapewniają klientom profesjonalną pomoc i doradztwo. Oprócz dysz cieczy, dysz powietrza, dysz dwuczynnikowych, dysz rotacyjnych, głowic myjących Spraying Systems zaoferować może również osprzęt w postaci: filtrów, zaworów, regulatorów ciśnienia, pistoletów natryskowych. W oparciu o technologię AutoJet firma projektuje, wykonuje i dostarcza kompleksowe systemy myjące.

Podczas prawie 20-letniej działalności na polskim rynku Spraying Systems zdobyła uznanie wielu klientów kluczowych branż przemysłu.

Dziękujemy za obdarzone nas zaufanie i życzymy sukcesów w prowadzeniu działalności na terenie AURO Business Parku w Gliwicach!

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

11 + 6 =