Napisz do nas: biuro@auro.com.pl

Zadzwoń do nas: +48 32 330 19 53

Aktualności

Biuro projektowe ENIPRO w Auro Business Parku

ENIPRO Sp.  z o.o spółka grupy kapitałowej ENERGOINSTAL zdecydowała się na otwarcie biura projektowego, poprzez wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w AURO Business Parku w Gliwicach.

ENERGOINSTAL SA to jeden z największych producentów kotłów energetycznych w Polsce, znany i ceniony partner na rynku krajowym i zagranicznym. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza stałemu unowocześnianiu technologii wytwarzania oraz elastycznemu reagowaniu na zmieniające się oczekiwania rynku.

ENERGOINSTAL SA może poszczycić się pozycją jedynego w Polsce i jednego z pięciu w Europie producenta rur ożebrowanych – podstawowego elementu kotłów odzysknicowych i wymienników ciepła, w tym z materiału P91 na parametry nadkrytyczne. Rury te znalazły zastosowanie w wybudowanych przez ENERGOINSTAL SA dotychczas największych kotłach odzysknicowych w Europie (Dunkierka, Francja). Innym elementem ciśnieniowym kotłów o podobnych walorach jak powyższe są produkowane przez firmę ściany membranowe. Unikatowa technologia produkcji pozwala na wysoką jakość produktu, atrakcyjne ceny oraz zapewnia nabywców na rynkach europejskich i światowych. Firma jest również producentem palników według własnego patentu. Zastosowane w nich rozwiązania pozwalają na precyzyjną pracę, dostosowaną do zmiennych obciążeń kotła przy zachowaniu norm emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Oprócz powyższych usług Firma oferuje również kompleksowe wykonywanie zadań w branży energetycznej (w tym budowę w systemie Generalnego Wykonawcy nowych Bloków), co dopełnić ma własne, nowoczesne Biuro Projektowe.

W związku z tym grupa zdecydowała o powstaniu biura projektowego pod szyldem ENIPRO Sp. z o.o, które bazując na doświadczonej kadrze gliwickich inżynierów będzie realizować projekty w gliwickiej strefie ekonomicznej na terenie parku biznesowego AURO.

Serdecznie witamy nowego Najemcę i życzmy wielu dużych projektów!

AURO Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 12,
44-109 Gliwice
tel. +48 32 330 19 53
e-mail: biuro@auro.com.pl

Skontaktuj się z nami

11 + 14 =